Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Usługi

TLP Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów

Domeną firmy TLP jest wykrywanie instalacji podziemnych, tras rurociągów , a także metali. Co więcej, firma oferuje także usługi pomiarowe dla gazownictwa oraz serwis detektorów.
W dużym asortymencie firmy klienci znajdą lokalizatory renomowanych marek takich, jak Radiodetection, czy Tomkat, szukacze przewodów, jak również georadary.
Przeszkolone grono ekspertów, doskonałej klasy sprzęt, szybka realizacja zamówienia oraz korzystne ceny to walory, które charakteryzują firmę TLP.

Kompleksowe usługi brukarskie i ogrodnicze kostkaiogrod.pl

Firma brukarska Rem-Budex gwarantuje swoim klientom kompleksowe usługi brukarskie i ogrodnicze takie, jak m.in. położenie ścieżki z kostki granitowej, korytowanie, montaż automatycznego nawadniania, jak i wertykulację trawników i budowę oczek wodnych.
Impregnacja kostki, jak również projektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w trakcie których klient może przedstawić swoje potrzeby – przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do każdego klienta.

Mastar

Urządzenie do klimatyzacji to pewność odpowiedniej temperatury w czasie upałów. Tego typu sprzęt instaluje zakład Mastar z Wrocławia.
Współpracujemy z popularnymi markami, które mogą zaproponować nieszkodliwe dla zdrowia urządzenia do klimatyzacji z certyfikatami.
Poza bogatym asortymentem różnych modeli możemy zapewnić też sprawny montaż klimatyzatorów. Samo zrealizowanie zlecenia nie trwa długo – tylko 1-2 dni. Uprzednio opracowujemy szacunkowy koszt i zawieramy umowę.

Ross-Stone.com - Kamienie do ogrodu

Z kamienia można wykonać bardzo dużo rzeczy – od budowli aż po rzeźby. Zbyt kamienia ozdobnego i architektonicznego to specjalność zakładu P.P.H.U. ROSS z Czerska.

Łupki, kamień polny łupany albo otoczaki to przykładowy| surowiec, który możemy zaproponować. Może być wykorzystany np. do konstruowania fontann, nóg od stołu, donic i wielu nietypowych produktów.

Prześlij naszym fachowcom tylko pomysł, a my go przekujemy na konkretną konstrukcję. Postaw na wyjątkową formę. Nasz kamień możesz zastosować zarazem w domu, miejscu ogólnodotępnym, jak i na terenie ogrodu.

Frima REPOZ

Firma Repoz proponuje wykonywanie podjazdów z kostki ozdobnej, montaż płotu, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych, a także drobne prace ogrodnicze.
Firma oferuje wykonanie nieodpłatnego kosztorysu całkowicie dopasowanego do wymagań klienta, najlepszej klasy materiał i profesjonalne usługi na wysokim poziomie.
Grono ekspertów, korzystne ceny, czy też jakość wykonania to cechy, dzięki którym Repoz może poszczycić się wciąż rosnącą popularnością wśród klientów.

Marcin Zieliński szpachlowanie

Poszukujesz specjalistów, którzy wykonają kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi lub kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach? W ramach usług przedsiębiorstwa dostępne są przede wszystkim docieplanie budynków, układanie cegły klinkierowej orazprofesjonalna glazura, obróbka otworów okiennych. Pracujemy ekspresowo na obszarze Łodzi i okolicznych miejscowości.

Kamień Skład Koronowo

Dystrybutor części ogrodowych i małej architektury z Koronowa zajmuje się hurtem i sprzedażą części małej architektury. Proponujemy Państwu: ławki, palisady granitowe czy brykiet drzewny. Fachowi sprzedawcy sprawili, iż firma posiada niemało usatysfakcjonowanych nabywców. Biuro firmy jest w Koronowie, ale wykonuje zlecenia na terenie całego kraju. Z oryginalnym katalogiem ofert klienci mogą spotkać się w sieci – skladkoronowo.pl

Remonty Marcin Zieliński

Zakład Usług Budowlanych Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych remontów domów, prac murarskich, jak również wykończeń apartamentów w województwie łódzkim. Firma podejmuje się prac takich, jak remont elewacji budynku, kładzenie tynków ozdobnych, kafelkowanie, a także murowanie i montowanie sufitów podwieszanych. Siedziba zakładu zlokalizowana jest na terenie Pabianic. Gwarantujemy rzetelność, korzystne ceny i doradztwo podczas wyboru najlepszych rozwiązań lub produktów. Zadzwoń: 503 090 511.

Gruz-pak

Firma Gruz Pak proponuje odbiór gruzu i odrzutów zebranych z placów budowy, lub remontów. Wymyślenie nowatorskiego systemu porządkowego sprawiło, że wszelkie usługi realizujemy profesjonalnie i terminowo. Na rynku jesteśmy obecni od niedawna, mimo to, cieszymy się dobrymi opiniami klientów i wciąż poszerzamy nasze umiejętności. Prowadzimy działalność na obszarze Polic i Szczecina. Przez lata uczciwej działalności zrealizowaliśmy wiele zamówień, zyskując dzięki temu zaufanie odbiorców.

Trans skład węgla

Przedsiębiorstwo TRANS Przewozowo – Handlowa Wołoch Ewelina zajmuje się sprzedażą hurtową węgla kamiennego różnych rodzajów a także innych materiałów grzewczych. W asortymencie gwarantujemy bardzo dobrej jakości węgiel workowany, bądź też miał węglowy.
Jako np. dystrybutor KWK Kazimierz Juliusz proponuje opał, który wyróżnia niska zawartość popiołu i siarki. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą przy pomocy naszej strony: skladweglowy.com.pl.

Strony

Subskrybuj Usługi