Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Technika

Silniki trójfazowe

Silniki elektryczne to główny artykuł, jaki posiadamy w sprzedaży w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Wamasz w Olsztynie. Każdy z nich to sprzęt najwyższej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Silniki elektryczne o mocy od 0,04 kW - 355 kW trójfazowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, kołnierzowe, z hamulcem oraz pozostałe proponujemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich oferujemy także elementy dodatkowe oraz świadczymy kompleksowy serwis.

Windpoldźwig schody ruchome

Spółka WINDPOLDŹWIG od długich lat proponuje ruchome platformy oraz schody renomowanych producentów. Wysoka jakość sprowadzanych produktów, ich przystępne ceny i fachowy montaż spowodowały, że grupa stałych klientów przedsiębiorstwa systematycznie zwiększa się. W sprawie informacji odnośnie oferty warto odwiedzić portal spółki: www.windpoldzwig.pl. W zakładce Galeria na stronie internetowej zamieszczone są gotowe realizacje, które są wizytówką spółki. Dział transportu międzynarodowego: Agnieszka Bartosik, tel.

Lokalizatory TLP

Specjalistyczna działalność gospodarcza. Technologie LP zajmuje się technologiami lokalizacji podziemia. W swoim asortymencie przedsiębiorstwo ma ogromny wybór nowych oraz używanych radiodetektorów , a także innych akcesoriów. Biuro: Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól, Email: poltorak@wykrywanie.com.pl, tel. 660 721 245. Firma zapewnia wysyłkę zamówionych produktów na obszarze całego kraju oraz poza granicami.

Platformy schodowe Windpoldźwig

Dział Ofertowania:Paulina Wachowicztel. (68) 457 43 07paulina.wachowicz@windpoldzwig.plPrzedsiębiorstwo WindpolDźwig zajmuje się rozprowadzaniem oraz instalacją urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych. Jako nieliczna spółka w tej branży WindpolDźwig posiada w swojej propozycji nietypowe kształty platform, przystosowane do wymagań kontrahenta. Spółka mieści się w Warszawie, ale jej działania są dostępne dla zainteresowanych z całego kraju.

Eukom –Cabling

Eukom Cabling to znany na polskim rynku dostawca okablowania miedzianego.
Firma sprzedaje pigtaile wykorzystujące standardy złącz jak na przykład ST i LC, osprzęt światłowodowy oraz kable wielożyłowe nietypowe.
Centrum firmy mieści się w Warszawie - pracujemy z dużym zapałem.
Przedsiębiorstwo namawia kupujących z całej Polski do kontaktu mailowego, a także do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.

Czytaj więcej eukom.com.pl

Windpoldźwig windy dla niepełnosprawnych

Firma WINDPOLDŹWIG od długich lat proponuje ruchome platformy oraz schody renomowanych producentów. Niezawodność sprzedawanych produktów, ich przystępne ceny oraz sprawny montaż sprawiły, iż grupa zadowolonych klientów firmy systematycznie wzrasta. W sprawie szczegółów odnośnie oferty warto odwiedzić portal firmy: www.windpoldzwig.pl. Na można zobaczyć niektóre realizacje.
Specjalista ds. serwisu i konserwacji: Magdalena Bogucka, tel./fax. (68) 457 43 00, firma@windpoldzwig.pl

Bramy Baliczek

Spółka Trockenbau Baliczek ze Skawy trudni się w sprzedaży bram garażowych. Centrala firmy mieści się w pobliżu Rabki. Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem bram garażowych również w całym kraju. Garaże blaszane sprzedajemy klientom w kraju i w Niemczech.
Oferujemy: bramy nieocieplane, bramy podnoszone do góry. Zachęcamy do skontaktowania się baliczek@onet.eu i zobaczenia pełnej propozycji na naszej witrynie. Baliczek Ewa Baliczek-Świder Skawa 597 k. Rabki
34 - 713 Skawa, NIP: 735-220-05-46.

Subskrybuj Technika