Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Samochody

Bus transport Markisz

Firma Markisz zajmuje się kompleksową pomocą związaną z przewożeniem każdego typu bagaży, takich jak meble oraz sprzęt elektroniczny. Wozimy m.in.: urządzenia RTV, towary spożywcze, meble, gwarantujemy specjalistyczne porady, pomoc w chwili załadunku oraz konkurencyjne ceny za zrealizowane usługi. Usługi transportowe podejmowane są na terenie całego kraju, a ponadto wielu krajów Europy. Z naszą firmą transport ma miejsce w bezpiecznych warunkach, ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Ciekawe umiejscowienie toru szkoły off road

Offroadadventure to nowatorska szkoła jazdy motorcross oraz atv, zajmująca się prowadzeniem atrakcyjnych rajdów oraz spotkań integracyjnych. Prowadzimy m.in.: profesjonalne kursy z wykształconą kadrą z wieloletnim doświadczeniem oraz ciekawe imprezy dla firm, które są dobrą okazją do grupowej zabawy. Off Road Adventure znajduje się w Olszynie, na ulicy Legnickiej 71A. Istnieje możliwość nabycia bonu podarunkowego, na jazdę samochodem terenowym.
Czytaj na naszej stronie o najbliższych Off-road Outing

Expo Off-road

Przedsiębiorstwo Off-Road Adventure trudni się planowaniem eventów integracyjnych. Rajdy mają miejsce na specjalnych torach oraz zalesionych ścieżkach zapewniających fantastyczne ekstremalne wrażenia i dużą adrenalinę. Wyjątkowe ułożenie terenu oraz właściwa struktura podłoża spowodowały, iż Centrum znajduje się w Olszynii. W witrynie internetowej, w zakładce „Galerie” można obejrzeć zdjęcia z dotychczas przeprowadzonych imprez.
Zapraszamy na nasze zloty motoryzacyjne

Subskrybuj Samochody