Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Polityka prawo

Blog o prawie karnym

Przed Tobą sprawa za jazdę w stanie nietrzeźwym? Spowodowałeś kolizję? Jeśli masz jakikolwiek kłopot z prawem karnym zasięgnij opinii Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Odnajdziesz tutaj wykwalifikowanych adwokatów, którzy wykonują usługi prawne na najwyższym poziomie. Ponadto zdają sobie sprawę z tego, że zazwyczaj są pierwszym miejscem, w którym klient opowiada o swoim problemem. Czytelnicy mają okazję łatwo dowiedzieć się jakie kroki powziąć w przypadku kradzieży, przestępstwa skarbowego, jak również pobicia.

Prawo spadkowe na blogu Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska&Chróścielwski

Prawo spadkowe jest tematem, który sprawia problemy coraz liczniejszej grupie osób, na co dzień nie obcującej z prawem. Prawo spadkowe jest trudne – jeśli nie znamy i rozumiemy jego przepisów możemy mieć spore problemy. Z naszych tekstów czytelnicy dowiedzą się jak się zachować w momencie kiedy powinniśmy np. uzyskać spadek po kimś bliskim. Adwokaci: Magdalena Chróścielewska i Wawrzyniec Chróścielewski łącznie ze swoją ekipą pracowników z chęcią udzielą pomocy przy rozwiązaniu problemu z jakim zjawi się klient.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielwska&Chróścielewski prawo-praca.pl

Troszczenie się o dobro zarazem pracodawców, jak i pracowników w ramach wytycznych prawa pracy, to częściowy zakres usług świadczonych przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Wchodząc na witrynę biura prawnego dowiesz się w jakich zagadnieniach jeszcze mogą pomóc ci adwokaci z Łodzi. Znajduje się tam także blog prawo-praca.pl, na którym przedstawiane są różnego rodzaju zagadnienia z zakresu prawa pracy. Wszystkie publikacje przygotowywane są przez rzetelnych prawników – dotykają najważniejszych problemów. Czekamy na każde sugestie i uwagi.

Sprawy Rozwodowe – Radca Prawny Paweł Budrewicz

Zdecydowałeś się na zakończenie związku małżeńskiego? Szukasz rzetelnego radcy prawnego, który przeprowadzi Twoją sprawę? Takim na pewno jest mecenas Paweł Budrewicz z Warszawy. Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza niesie pomoc nawet w niezwykle zawiłych postępowaniach rozwodowych. Klient Kancelarii otrzyma fachową poradę dzięki szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w przestrzeni prawniczej. Przez lata istnienia Kancelarii w Warszawie – pomoc uzyskało wielu klientów.

Prawo rodzinne na blogu kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Serdecznie zapraszamy do sprawdzania bloga internetowego rodzinne-prawo.pl – wszystkie umieszczone tam artykuły są związane z prawem rodzinnym. Zapewniamy pakiet istotnych rad dla opiekunów. Dzisiaj klienci coraz częściej zwracają się do adwokatów o pomoc w kwestii unieważnienia małżeństwa, pozbawienia praw rodzicielskich, alimentów oraz zaprzeczenia ojcostwa. Prawo rodzinne często wydaje się zawiłe, dlatego służymy fachową radą. Nasz blog w każdym dniu odwiedza bardzo wiele osób zainteresowanych tą tematyką – czekamy na każde sugestie.

Cywilne-prawo.pl

Planujesz wynajmować swoje mieszkanie i chcesz być pewnym, że umowa została zawarta zgodnie z przepisami prawa, jak również chroni twoje interesy? Zwrócić się w tej kwestii do Kancelarii Prawnej Chróścielewska & Chróścielewski z Łodzi. Ściąganie długów oraz eksmisja z domu to przykładowe zagadnienia z obszaru prawa cywilnego, z którymi na co dzień spotykają się zatrudnieni w biurze prawnym prawnicy. Na stronie odszukamy informacje o tym, jak odwołać darowiznę, przygotować umowę przedwstępną, czy też jak odpowiedzieć na pozew. Porady prawne na wysokim poziomie?

Prawo cywilne, karne Chróścielewscy

Kancelaria Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego zapewnia pomoc prawną w formie udzielania porad, w tym przygotowywania wniosków, jak również reprezentację przed urzędami. Nasza specjalizacja obejmuje prawo rodzinne, w tym np. zabezpieczenie potrzeb rodziny, prawo cywilne, a więc sprawy gospodarcze, doradztwo w obszarze zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.reprezentowanie pracodawców i pracowników. Służymy pomocą też w prawie karnym (np. obrona oskarżonych) i cywilnym (m.in. sprawy o eksmisję). Wyróżnia nas doskonała organizacja pracy i nowoczesne rozwiązania.

Chróścielewska Chróścielewski

Usługi prawne wykonywane przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej i Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego, która mieści się w łódzkiem opierają się na rzetelnej znajomości przepisów prawnych. Zakres pomocy świadczonej ze strony kancelarii zawiera problematykę z prawa rodzinnego i opiekuńczego (np. separacja) i prawa cywilnego (ochrona własności nieruchomości itd.). Udzielamy porad w centrum Łodzi – jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów.

Dokumenty notarialne Jezierski

Jezierski Klaudiusz ma biuro notarialne na terenie Szamotuł.
Notariusz zajmuje się przygotowywaniem umów, a także sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
W temacie czynności notarialnych mieści się też m.in. sporządzanie aktów protestów czeków, dostarczanie oświadczeń.
Notariusz Klaudiusz Jezierski zachęca firmy i osoby prywatne z terytorium województwa wielkopolskiego do zadawania pytań przez Internet, a także do przyjścia do biura kancelarii, które mieści się na Pl.Sienkiewicza 3, 64-500 w Szamotułach.

Kancelaria adw. Sylwia Kołton

Adwokat Sylwia Kołton świadczy porady prawne w zakresie prawa pracy, odszkodowania i zadośćuczynienia, prawa autorskiego i pokrewnego , a także spadków. Sylwia Kołton może pomóc w takich dziedzinach prawa jak: prawo rodzinne i opiekuńcze, obsługa firm, prawo pracy i dodatkowo sprawy o ubezwłasnowolnienie. Biuro występuje przed różnymi instytucjami, proponujemy także napisanie porad mailowych ,bądź też np. projektów umów o dzieło.

Strony

Subskrybuj Polityka prawo