Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Odzież

Produkcja produktów skórzanych DORJAN

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dorjan Konfekcja to sklep w internecie zajmujący się sprzedażą dobrej jakości odzież skórzaną. Sklep od 20 lat oferuje najlepszej jakości ubrania. Wykorzystujemy najbardziej odporne skóry oraz łączymy nowoczesne style z tradycyjną modą. Ponadto tworzymy oryginalne kolekcje dla firm. Producent gwarantuje ciekawy asortyment odzieży skórzanej o różnych modelach, jak również z ozdobnym haftem wykonanym na prośbę klienta. Umiejętności w szyciu oraz oryginalne wzornictwo to główne zalety naszej produkcji.

Sportowy sklep internetowy Napieszo.pl

Sklep online Napieszo - na naszej stronie możesz nabyć wysokiej klasy odzież trekkingową na rozmaite pory roku. Miłośnicy ubrań outdoor wyszukają u nas także praktyczny zestaw akcesoriów.

Konfekcja skórzana Dorjan

Dorjan to sklep online, oferujący konfekcję skórzaną dla pań i panów. W ofercie posiadamy coś dla pań i panów, a także gustowne dodatki. W każdym sezonie tworzymy nową kolekcję ubrań, do szycia których wykorzystujmy dobrej jakości skóry z zagranicy. Swoje atrakcyjne projekty odzieży skórzanej wykonujemy zgodnie z obowiązującymi trendami, łącząc funkcjonalność oraz elegancję. W sprzedaży: plecaki, teczki , koszule.
Witryna internetowa firmy

Subskrybuj Odzież