Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Medycyna

Centrum Skomed

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę wykwalifikowanych specjalistów. Zarazem w naszym centrum, jak i w domu chorego, proponujemy szeroką gamę zabiegów wspomagających leczenie. Szeroka gama zabiegów leczniczych zawiera m.in.: jonoforezę, elektrostymulację, światłolecznictwo, tonolizę, masaż relaksacyjny oraz terapię manualną.

Skomed Rehabilitacja

W Centrum Rehabilitacji SKOMED w Bydgoszczy trafisz pod opiekę najlepszych fizykoterapeutów. Zarówno w naszej placówce, jak również w domu chorego, możemy zaproponować wiele zabiegów wspomagających leczenie. Rehabilitację możemy zaproponować młodszym oraz pełnoletnim. W ramach fizykoterapii wykonujemy m.in. magnetoterapię, a także terapię falami dźwiękowymi(galwanizację, krioterapię itp).

LABmedical

Laboratorium wyróżnia doświadczony zespół pracowników, który oferuje najlepsze badania specjalistyczne.
Jesteśmy laboratorium specjalizującym się w realizowaniu badań głównych oraz dodatkowych z przykładowo moczu na najwyższej jakości sprzęcie przez doświadczony zespół pracowników.

Eskulap gabinety medyczne

NZOZ to doświadczona placówka analiz medycznych dostępna dla wszystkich pacjentów. Wykonujemy między innymi rzetelne badania biochemiczne, serologiczne, markerów nowotworowych, nerek,w kierunku wykrywania niepłodności – wszystkie testy realizujemy na nowoczesnej aparaturze. Nasze laboratorium mieści się w Sieradzu – jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów z istotnym doświadczeniem. Zachęcamy do wybierania naszych usług – kompletna oferta badań znajduje się na naszej witrynie http://laboratorium-sieradz.pl/.

Genmed - Laboratorium analiz DNA

Poszukujesz profesjonalnego miejsca, żeby wykonać badanie DNA na ojcostwo? Zachęcamy do skorzystania z Genomio, serwisu internetowego Genmed z Poznania. Próbkę do badań pobrać można z wewnętrznej strony policzka – w domu lub w jednej z partnerskich instytucji, w dowolnym województwie. Pokrewieństwo ustala się przez analizę materiału genetycznego dziecka, przypuszczalnego ojca (oraz ponadto matki). Termin realizacji badania to kilka dni roboczych. Prócz testów pokrewieństwa przeprowadzanych do celów prywatnych podejmujemy się badań na potrzeby sądu.

Genmed - Centrum Diagnostyki Molekularnej

Laboratorium Genmed wykonuje usługi genetycznego badania ojcostwa, a także badania dla organów ścigania. Nowoczesne laboratorium, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt oraz doświadczony zespół to obietnica fachowej obsługi. Siedziba laboratorium jest umiejscowione w centrum Poznania, ale z oferty badań korzystają policja i prokuratura z całej Polski. Ofertę firmy zamieszczono na witrynie genmed.pl.
Gwarantujemy trzymanie się kontroli jakości.
Przejdź na stronę - genmed.pl

Józef Przemieniecki

W niektórym przypadkach potrzebna będzie pomoc mediatora. Pewnością naszej spółki jest zadowolenie wszystkich klientów. Naszym celem są niskie ceny.
Na naszej stronie podane są najważniejsze informacje o naszej działalności. Posiadamy lata doświadczeń w rozstrzyganiu najtrudniejszych sytuacji. Ważny jest dialog oraz wzajemne zaakceptowanie. Sprawdź na www.przemiany.org.
Przemiany.org: więcej o usługach

Pracuj z GMS Recruitment

Specjalistyczna agencja rekrutacyjna GMS Recruitment poszukuje wykształconego personelu medycznego do placówek leczniczych w Polsce i za granicą. Konsultanci pracujący w agencji mają bogate doświadczenie oraz potrzebną wiedzę w dziedzinie psychologii i problemów branży medycznej. Na stronie dokonać rejestracji może każdy, kto udostępni swoje CV oraz poda preferencje, dotyczące zatrudnienia. Z oferty agencji rekrutacyjnej korzystają liczne, znane instytucje medyczne w kraju oraz za granicą.

3BELL Opławski

Bell Opławski jest to nowoczesne centrum medyczno-stomatologiczne. Przychodnia działa od pt do nd oraz zatrudnia ekspertów z dziedziny dentystycznej, ginekologicznej, psychologii, okulistycznej oraz dietetycznej. Z oferty Bella Opławski można korzystać w Krakowie na ulicy Floriańskiej i Przemiarki, a także w nowym oddziale w Katowicach. Personel poradni to doświadczeni specjaliści z wieloma dyplomami.
Zapoznaj się ze stroną - bellmed.pl

Subskrybuj Medycyna