Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Kursy i szkolenia

Plaże w Chorwacji chorwacjacafe.pl

Styl życia, zwyczaje, interesujące miejsca, tradycje kulinarne, ludzie w Chorwacji – to tematy, jakie poruszane są na portalu chorwacjacafe.pl.

Dzięki temu osoby, które mają w planach urlop w tym kraju – po raz pierwszy lub kolejny - mogą znaleźć przydatną informację w każdej dziedzinie - przykładowo miejsc noclegowych, koncertów.

Nie brakuje tutaj zarówno wywiadów, wzmianek, zdjęć, dzięki którym można zobaczyć najciekawsze miejsca w Chorwacji - zrodziły się z fascynacji nią.

Global Language Academy

Global Language Academy to mieszcząca się w środku Wrocławia szkoła językowa prowadząca lekcje m.in. języka portugalskiego, szwedzkiego, jak również japońskiego. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw - jesteśmy zespołem profesjonalnych specjalistów. Rewelacyjnie zaopatrzone sale lekcyjne, podręczniki najlepszych na rynku wydawnictw, lekcje z dojazdem do domu i bogata oferta języków obcych to atuty, które zachęcają coraz większą grupę uczniów.

OSK Astra Michał Jan Goździk

Firma Goździk-prawojazdy.pl z siedzibą w Poznaniu zajmuje się nauką przyszłych kierowców motorowerów i samochodów osobowych. Szkoleniowcy pracujący w naszej placówce posiadają właściwe umiejętności, żeby szkolić przyszłych kierowców poruszać się motorem i autem osobowym. Dysponujemy nowoczesną flotą i salkami wykładowymi. Jazdy w szkole Goździk cieszą się stale rosnącą popularnością – kursanci zwracają uwagę na niską cenę kursów i rewelacyjne przygotowanie do egzaminów. Wyszkoliliśmy już przeszło 2000 kierowców. Tego właśnie szukasz?

PARiS Lublin

Chciałbyś się zawodowo kształcić jako trener? Zgłoś się do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lubelskiem. W tym miejscu organizujemy szkolenia z wiedzy teoretycznej oraz z praktyki. Dokładnie dopasowujemy program szkoleń pod indywidualne oczekiwania osób szkolonych. Wykłady i zajęcia praktyczne przebiegają pod okiem wykwalifikowanej załogi instruktorów. Kurs instruktora umożliwia pełnoprawne prowadzenie zajęć, tzn. prowadzenie ćwiczeń rekreacyjnych, w tym m.in. przygotowywanie uczniów do rywalizacji sportowej.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu Lublin

Firma Polska Akademia Rozwoju i Sportu zapewnia ogromny wachlarz szkoleń instruktorskich, jak na przykład specjalistyczny kurs instruktora sportu, mieszanych sztuk walki, czy też szkolenie menedżerów dyscypliny sportu. Dostępne są nie tylko szkolenia trenerskie, ale także warsztaty w wybranej dyscyplinie. Chętni mogą zaliczyć kurs m.in. na instruktora rekreacji ruchowej jak i ćwiczenia siłowe. Kurs trenera umożliwia pełnoprawne wykonywanie zawodu, tzn. tworzenie zajęć sportowych, w tym np. przygotowywanie uczniów do uczestnictwa w zawodach. Zyskasz ponadto stopień trenera II klasy.

Be Alpha - pokażemy jak skutecznie uwodzić kobiety

Propozycja szkoły Be Alpha skierowana jest do panów, dla których ważne jest to, aby poprawić związki z kobietami , jak również stać się bardziej pewnymi siebie. Be Aplha jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz fachowych oraz efektywnych porad jak zdobyć ich serca. Firma znajduje się w Krakowie, przy ulicy Stachiewicza 47/57. Na szkolenia można zapisać się drogą elektroniczną. Grono najlepszych nauczycieli, skuteczność oraz wielu zadowolonych kursantów to zalety, które charakteryzują szkołę Be Alpha.
Bealpha.pl: wejdź na naszą stronę

Szkolenia otwarte i zamknięte Halibut

Doskonalenie kompetencji osób zatrudnionych w firmie i wzmacnianie relacji między nimi to problemy, które podejmują psychologowie i trenerzy z Grupy Szkoleniowej Halibut. To ekipa miłośników zmian, która wpierw pomaga rozpoznać trudności oraz oczekiwania w zakładzie pracy, a potem wdraża proces szkoleniowy. Do naszych klientów podchodzimy analizując konkretną sytuację, tak aby w maksymalnym stopniu sprostać ich oczekiwaniom. Wszelkie szczegóły dotyczące ofert Grupy i sposobów kontaktowania się przedstawione są na stronie internetowej: halibut.pl. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul.

Subskrybuj Kursy i szkolenia