Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Imprezy

Formacja Teatr Inna Bajka

Pantomima - imprezy kulturalne. Teatr Inna Bajka tworzy dużo interesujących spotkań kulturalnych na terenie województwa małopolskiego. Zawodowi aktorzy cechuje terminowość, niespotykana organizacja imprez oraz długoletnie działanie w aktorstwie. Przedstawienia zapewniane przez Inną Bajkę cieszą się więc, sukcesywnie rosnącą popularnością. Inna Bajka pracuje zwłaszcza w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzania komentarzy ludzi będących na naszych spotkaniach i kontaktu.

Organizator Imprez Inna Bajka

Teatr Inna Bajka trudni się tworzeniem przedstawień, które doskonale uatrakcyjnią wszelkie imprezy. Jego działania są też sprawdzoną metodą na promocje spółki, między innymi podczas targów. Polecamy imprezy sylwestrowe, dla dzieci, czuwamy nad najdrobniejszym etapem tworzenia wydarzenia i zapewniamy wsparcie rzetelnej grupy aktorów. Nasze biuro mieści się w samym centrum urokliwego powiatu krakowskiego. Paramy się również wszechstronnymi warsztatami z animacji przedmiotu ,jak również prowadzeniem zabaw dla Państwa pociech w tym np. bańkami mydlanymi. Teatr Inna BajkaAleksanda Dekaul.

Organizacja urodzin dla dzieci Imprezy-art

Imprezy-art.pl to zapewnienie profesjonalnej organizacji, tak domowych, jak i zbiorowych uroczystości dla dzieci. Przygotowujemy różnego rodzaju imprezy takie jak bale, zapewniamy ponadto wynajem mimów podczas imprez masowych. Firma znajduje się w mieście Mikołów, na ulicy Krawczyka 17/49. Wynajmujemy także duże lub małe zjeżdżalnie oraz podobne urządzenia rekreacyjne w niewielkich cenach.
Szczegółowa oferta

Pikinik-firmowe.com.pl

Pracownicy Event Adventure zajmują się organizacją atrakcyjnych pikników dla firm. W propozycji usług spółki dostępne są np. odtwórstwo historyczne, pikniki piłkarskie, zawody sumo i poza tym darts, a także wiele innych rozrywek dla dzieci i dorosłych w tym m.in. piłkarzyki, degustacje alkoholi i cygar, park linowy, ruady, tańce itd.. W razie potrzeby zagwarantujemy także kompleksowo dobrane barierki, w wykonywanej działalności cechują nas nietypowe pomysły realizowane z dużym zawodowstwem.

Subskrybuj Imprezy