Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Hotele

Hotel Royal

Powodzenie spotkania biznesowego to także dobra lokalizacja. Hotel Royal z Poznania ma dwie sale o charakterze konferencyjnym, które doskonale można wykorzystać do realizacji takiego przedsięwzięcia. Do dyspozycji klientów są apartamenty typu Superior, bufet mający w ofercie wykwintne posiłki, bar zaopatrzony w znakomite napoje alkoholowe. Ponadto hotel oferuje też transfer z lotniska, a także szeroki wachlarz innych niespodzianek. Sympatyczna załoga, która jest do dyspozycji gości przez całą dobę, bliskość opery i teatrów, a także spokój to zalety, które wyróżniają hotel spośród innych.

Hotel Royal***

Sukces konferencji to także odpowiednia lokalizacja. Hotel Royal na terenie Poznania ma dwie sale konferencyjne, które świetnie nadają się do realizacji takiego spotkania. Od nas masz blisko do miejscowych zabytków, czy Dworca PKS. Przyjezdnym gwarantujemy smaczną kuchnię, całodobowy bar, wi-fi, miejsca parkingowe, a także sejf. Pokoje urządzone są przytulnie, wyposażone w telewizory LCD oraz łazienkę z kosmetykami. Ponadto, w pomieszczeniach o wyższym standardzie można zaparzyć sobie wyśmienitą herbatę.

Pałac Łochów pod Warszawą

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny Pałac Lochów to historyczny obiekt znajdujący się w przepięknej kotlinie, blisko stolicy. Polecamy wygodne pokoje kilkuosobowe, robimy wesela, sympozja firmowe – w Pałacu znajduje się SPA. Pragniemy, żeby każdy klient hotelu czuł się naprawdę dobrze. Wszystkie ważne informacje publikujemy na naszej stronie: palaclochow.pl – zarezerwuj nocleg już teraz.

Noclegi Hotel Olympic Wronki

Oryginalnie zaprojektowane pokoje oraz apartamenty, wytworną restaurację z wyśmienitą kuchnią, wygodę oraz komfort można odnaleźć w futurystycznym budynku Hotelu Olimpic. Wszystkim gościom zapewniamy odpoczynek w przestronnych pokojach, poza tym organizujemy także wesela, komunie, imprezy firmowy. Hotel usytuowany jest na granicy Puszczy Noteckiej, mniej więcej 50 kilometrów od Poznania. Gwarantujemy odpowiednie warunki dla niepełnosprawnych ,a także atrakcyjne obniżki, silna pozycja na rynku sprawia, że mamy w swojej ofercie jedynie usługi najwyższej jakości.
.

Hotel Sen Noclegi

Hotele Sen to doskonały wybór zarówno na odpoczynek w trakcie długiej podróży, jak również na organizację wesela. Proponujemy wygodne i przestronne pokoje posiadające wszelkie potrzebne udogodnienia. Przestronne, komfortowe pokoje i atrakcyjne ceny gwarantują, że w hotelach tych można znaleźć spokój i komfort. Niezapomniana atmosfera hoteli zachwyciła wiele gwiazd ze środowiska kultury – zobacz, co im się spodobało! – www.hotelsen.pl.

Subskrybuj Hotele