Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Fotografia

Sawicki Film

Cezary Sawicki zajmuje się fotografią od długiego czasu, zatem robione przez niego sesje zdjęciowe, jak również nagrywane filmy wyróżniają się profesjonalizmem i rewelacyjną jakością. W tym miejscu znajdziecie profesjonalistów, którzy sprawią, że będzie to wyjątkową pamiątką na wiele lat. Uwiecznią każdą chwilę wzruszenia, radości oraz innych emocji. Pośród klientów Cezarego Sawickiego są firmy, jak również klienci prywatni, którzy chwalą profesjonalizm i atrakcyjne ceny.

Sawicki Film

Sawicki Film Production to studio, któremu powierzyć można wykonanie fotografii oraz filmów, które zarejestrują ważne uroczystości. W tym miejscu znajdziecie osoby, które sprawią, że będzie to wspaniałą pamiątką na długie lata. Uwiecznią każdą chwilę rozczulenia, radości oraz innych uczuć. Wśród klientów studia fotograficznego są instytucje oraz klienci prywatni, którzy doceniają profesjonalizm, a także atrakcyjne ceny.

F4pictures

Uwiecznianie pleneru oraz zaślubin – to elementy, które wchodzą w skład propozycji usług proponowanych przez zakład f4pictures.pl. Już od wielu lat doskonali się w realizacji usług fotograficznych dla Młodych Par. Proponuje fotoreportaż, który jest dokumentem najważniejszych chwil związanych z weselem. Kreatywne pomysły, jak również indywidualne podejście do klienta to atuty, za sprawą których zespół F4pictures wyróżnia się ogromną renomą oraz rosnącą popularnością.

Air Photobooth Poznań

Www.airphotobooth – sprzedaż dmuchanych fotobudek w rejonie Polski. Dzięki łatwości obsługi oraz rewelacyjnemu wyglądowi Air Photobooth idealnie nadaje się na różnego rodzaju wydarzenia takie, jak śluby, a także zabawy karnawałowe. Do zestawu dołączany jest nadmuchiwany namiot, na powierzchni którego można zamieścić przykładowo dane personalne żony i męża. Jest on dodatkowo oświetlony kolorowymi żarówkami ledowymi. Personalnie przygotowana fotobudka to idealne rozwiązanie dla zwariowanych zdjęć.

Subskrybuj Fotografia