Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Edukacja Nauka

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Dietetyka - poradnictwo, Organizacja i Zarządzanie, a także Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych i innych kierunkach studiów zapewnia Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Szkoła medyczna w Sosnowcu oferuje kandydatom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dużą pulę stypendiów oraz możliwość zdobywania umiejętności na wielu płaszczyznach.
Kadra doświadczonych wykładowców, bogata baza dydaktyczna, a także wygodna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najlepszych szkół medycznych na Śląsku.

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje studentom ogromny wybór fakultetów takich jak Dietetyka – poradnictwo i Problemy seksualne w resocjalizacji. Ponadto w prowadzonej przez nas uczelni można również wyspecjalizować się w zakresie organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Możemy zaproponować studia licencjackie, studia pomostowe oraz studia drugiego stopnia. Atrybutem naszej placówki na pewno są eksperci z danej dziedziny i obszerna baza dydaktyczna. Oferujemy m.in. świetnie doposażone pracownie specjalistyczne, bibliotekę z pismami naukowymi.

Global Language Academy

Jeżeli zamierzasz jak najszybciej nauczyć się innego języka pod okiem sprawdzonych lektorów, to szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu jest na pewno dla Ciebie! Proponujemy profesjonalne lekcje dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Obecna oferta proponuje przyswajanie słówek poprzez konwersacje. Doskonale wyposażone pomieszczenia, repetytoria najlepszych na rynku wydawnictw, pomoce naukowe i duża oferta kursów językowych to atuty, które przyciągają coraz większe grono klientów.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - inwestycja w przyszłość

WSTE to prywatna szkoła wyższa, edukująca studentów np na potrzeby branży transportowej. Uczelnia odznacza się najwyższym poziomem edukacji oraz kompetentną kadrą pedagogiczną, o czym świadczą wysokie wyniki oraz satysfakcja studentów. Szkoła znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Klonowica 14. Szkoła jest przychylna dla uczniów, którzy w jej murach mają możliwość spełniania własnych pasji oraz przygotować się do przyszłych karier zawodowych. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Wejdź na stronę

Mądry Maluch edukacja

Placówka oświatowa Mądry Maluch jest prywatnym przedszkolem dla kilkulatków. W Przedszkolu Mądry Maluch dzieci bawią się w wygodnych salach , a także na bezpiecznym boisku. Dzięki lekcjom języka obcego , jak również rytmiki przedszkolaki kształtują swoje pasje. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z katalogiem usług na stronie: www.madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Na stronie: E-karta zgłoszenia dziecka.

Przedszkole Jeżyki, Strzałkowskiego

Zdobywanie umiejętności przez dzieci to główne motto prywatnego Przedszkola Jeżyki, które zlokalizowane jest w Poznaniu. Umiejscowione jest w historycznym, wyremontowanym obiekcie z niepowtarzalną atmosferą. Tym co wyróżnia je od pozostałych takiego rodzaju placówek jest niespotykany nigdzie indziej system nauki podopiecznych. W rozkładzie dnia w placówce jest czas na zabawę, zajęcia sportowe , jak i zajęcia doskonalące harmonijny rozwój najmłodszych. Dzieci w naszym przedszkolu czują się bezpiecznie – w ciepłej atmosferze uczą się ważnych zachowań socjalnych.

Jeżyki klub Malucha

Klub Malucha na Jeżycach to miejsce, gdzie maluch będzie się beztrosko bawić oraz poznawać świat. Dzieci uczą się niezależności oraz wyrażania swojego zdania. Pomagają im w tym fachowcy tacy jak np. terapeuta integracji sensorycznej. W rozkładzie dnia w placówce jest czas na pracę indywidualną, zajęcia sportowe i zajęcia stymulujące harmonijny rozwój ucznia. Dzieci poznają własne, nowe umiejętności, także na odpowiednio przygotowanym placu zabaw. Tutaj bowiem m.in. wspinają się, poznają magię historycznego trzepaka lub zabaw w piaskownicy.

Subskrybuj Edukacja Nauka