Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Drukarnie

Agencja Reklamowa Opole DrukXpert.pl

Chcesz wydrukować kalendarze, torby reklamowe, czy też ścianki wystawiennicze z własnym logo, a może masz zamiar wykonać projekt graficzny? Skorzystaj z pomocy ekspertów z DrukXpert!
W bogatej ofercie agencji klienci znajdą ekskluzywne wizytówki, torby reklamowe, filmy reklamowe, a także reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Najwyższa jakość produktów i grono wykwalifikowanych pracowników – dzięki tym walorom Druk Xpert cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Makieta 3D

Duplicart3d.pl – profesjonalny projekt i wydruk prototypów w technice trójwymiarowej.
W zakresie druku 3D przygotowujemy makiety wnętrz mieszkań, pomoce naukowe, gadżety marketingowe i modele z podobizną osób bądź rzeczy (np. dekoracji). Wycena druku jest bezpłatna.
Kolorowe figurki z podobizną to ciekawy pomysł, by m.in. uhonorować dziecko albo dać prezent na rocznicę, Boże Narodzenie etc. A wystarczy tylko kalibracja człowieka bądź zdjęcia z jego podobizną.

Drukarnia i studio graficzne Chronocolor

Specjalizacją firmy Chronocolor jest przygotowywanie i drukowanie najróżniejszych materiałów reklamowych, kalendarzy oraz teczek i toreb. Dbając o szczegóły, projektujemy ulotki, wizytówki, kalendarze, foldery, plakaty, torby i inne materiały reklamowe. Firma mieści się w miejscowości Ryki. Głównym atutem naszej drukarni jest dogłębna znajomość rynku poligraficznego oraz bogate doświadczenie. Zachęcamy do sprawdzenia wcześniejszych realizacji firmy, umieszczonych w witrynie www.chronocolor.pl.

Subskrybuj Drukarnie