Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Doradztwo finansowe

Eko Claim - odszkodowania

Firma Eko Claim mieszcząca się w UK gwarantuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na terenie Zjednoczonego Królestwa.
Grono ekspertów z firmy Eko Claim reprezentuje klienta w rozmowach z ubezpieczycielem, sporządza tłumaczenie niezbędnych dokumentów, a także bierze udział w procesie odszkodowawczym. Wypadek w miejscu publicznym, lub kolizja drogowa w na Wyspach? – Obecnie odzyskanie zadośćuczynienia jest zaskakująco proste!
Eko Claim towarzyszy klientowi w całym postępowaniu odszkodowawczym, oferując pomoc, a także wsparcie w kwestiach prawnych.

OMEGA Project Sp. z o.o.

Chciałbyś, żeby Twoja inwestycja była zrealizowana idealnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiej firmie jak Omega Project w Wielkopolsce. Uda nam się sprostać wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagających zleceniodawców. Zajmujemy się pełną obsługą różnych inwestycji. Naszemu przedsiębiorstwu można powierzyć m.in. nadzór inwestorski w obszarze budownictwa mieszkalnego, czy przemysłowego. Gwarantujemy m.in.: opracowanie kosztorysu robót budowlanych, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów.

Firma Omega Project

Marzysz o tym, żeby Twoja inwestycja została wykonana idealnie z koncepcją i Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project z Poznania. Sprostamy warunkom stawianym nawet przez najbardziej wymagających inwestorów. Trudnimy się szeroko rozumianą obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Można nam powierzyć przykładowo zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkaniowego lub przemysłowego. Profesjonalizm, rewelacyjny kontakt z klientem i rzetelność to cechy, przez które spółka może cieszyć się wciąż rosnącym gronem kontrahentów.

Firma Agrobankier

Chciałbyś zmodernizować prowadzone przez siebie gospodarstwo rolnicze? Skorzystaj z pomocy pracowników z firmy AGROBANKIER. Główna siedziba znajduje się na terenie Bydgoszczy, lecz zatrudnianych przez nas doradców wyszukasz też na terenie całej Polski. Możemy pomóc Ci sfinansować kupno używanego sprzętu przykładowo do ochrony roślin, jak i roślin, nawozów, bądź każdego dowolnego celu. Dzięki profesjonalnej grupie doradców, wysokiej jakości pracy, a także szybkiej realizacji zadań, firma może pochwalić się coraz większym zaufaniem wśród rolników.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Marzysz o tym, żeby Twoja inwestycja została wykonana zgodnie z koncepcją oraz Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Poznaniu. Sprostamy warunkom dyktowanym nawet przez bardzo wymagających przedsiębiorców. Zajmujemy się kompleksową obsługą każdej inwestycji. Naszemu zakładowi można powierzyć przykładowo zarządzanie procesem inwestycyjnym w obszarze budownictwa mieszkaniowego, czy handlowego. Gwarantujemy przykładowo: kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów.

ITTI biznes

Poszukujesz niezależnego od dostawców sprzętu doradztwa w kwestii informatyki? Zagwarantuje Ci to ITTI Spółka z.o.o. z Poznania przy wykorzystaniu sprawdzonych technik przez certyfikowanych ekspertów. Prócz tego, proponujemy doradztwo IT, w pełni niezależne od dostawców sprzętu w zakresie m.in. testowania sprzętu, analizy popytu. Otrzymaliśmy nagrody za innowacyjność od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ponadto angażujemy się w projektach ogólnoświatowych, jak i kontaktujemy się ze światowymi liderami technologii.

Spółka ITTI

Mający biuro na obrzeżach Poznania zespół ITTI trudni się konsultingiem w zakresie telekomunikacji i rozwiązań IT, przeprowadza ewaluacje dotyczące zagadnień informatycznych, a także realizuje przedsięwzięcia wykorzystujące nowoczesne techniki informatyczne. Monitorujemy źródło utrzymania w firmie, zapewniamy fachową poradę – podpisujemy umowy zarówno z rodzinnymi przedsiębiorstwami oraz bardzo dużymi korporacjami.

Subskrybuj Doradztwo finansowe