Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Dolnoślaskie

Nocleg w pencjonacie Jural

Jural to polecany przez odwiedzających gościniec mieszczący się w górach, niedaleko Szrenicy oraz Harrachova. Posiadamy interesującą ofertę letnią – przygotowujemy profesjonalne wakacje oczyszczająco –odchudzające z katalogiem rewelacyjnych zajęć. Gościniec Jural gwarantuje wysoki standard pokojów, wykwalifikowaną obsługę , jak również dobrą i zdrową kuchnię zarówno w lecie jak i w zimie. Zalety obiektu to przystępne ceny za pobyt, oraz rozmaite atrakcje dostosowane do potrzeb odwiedzających takie jak np. Nordic Walking. Jural Ul. Turystyczna 28 58 -580 Szklarska Poręba.

Domy z drewna Markisz

Domy-Markisz.pl to firma budowlana, która od ponad 20 lat trudni się wykonywaniem domów. Firma dysponuje na specjalną prośbę popularnymi koncepcjami. Osoby, które chcą wybudować domy mogą także opisać własne koncepcje. Dajemy gwarancję, że budynek zostanie stworzony z wysokiej jakości desek. Firma oferuje stawianie domów oraz zbyt bali na obszarze całego kraju. Na witrynie domy-markisz.pl udostępniono fotografie gotowych budowli.

Diament Szafy

Studio Diament oferuje profesjonalną fabrykację mebli pod zabudowę. Polecamy duży zestaw mebli, zapewniamy przyjazną obsługę i dobre ceny. Aby skontaktować się ze sklepami w Katowicach lub Mysłowicach, wystarczy przesłać email na: studio@meblediament.pl. Funkcjonujemy już długi czas, w trakcie którego, pozyskaliśmy poparcie naprawdędużej liczby usatysfakcjonowanych klientów. Studio Katowice - Giszowiec, ul. Plac Pod Lipami 7, tel. 32 - 205 - 71 - 14.
Przejdź na stronę

Subskrybuj Dolnoślaskie