Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Catering

Pasja Kuchnia włoska

Pasja to luksusowa restauracja z bardzo interesującym menu mającym bardzo dużo niespotykanych, ale także pysznych potraw. Zapewniamy bogate menu, catering najwyższej jakości na wszelakie imprezy. Dla Państwa także przyjęcia rodzinne. Pasja znajduje się w Radomiu, lecz osoby z pobliskich miast mogą kupować posiłki z dostawą do domu. Restauracja wyposażona jest również ekran projekcyjny a także profesjonalne nagłośnienie, sprawdzi się więc także w roli miejsca na spotkanie biznesowe lub sympozjum.
Pasjaradom.pl, kliknij

Kompleksowa obsługa gastronomiczna Dee Dee

Firma Dee Dee zajmuje się pełną obsługą gastronomiczną oraz organizowaniem różnych imprez. Posiadamy duże doświadczenie i pasje do jedzenia, co umożliwia organizację ciekawych spotkań firmowych i prywatnych. Dee Dee znajduje się w Gdańsku i zaprasza tych, którzy pragną doświadczyć wykwintnych smaków. Na stronie republika-smaku.pl odszukać można inne usługi które oferuje spółka np. usługi konferansjerskie.

Imprezy okolicznościowe w Powozowni

Niezwykłe miejsce - Powozownia oferuje profesjonalną organizację rodzinnych wydarzeń, a ponadto imprez dla pracowników i motywacyjnych. Wykwintna karta menu, komfortowe pomieszczenia i przyjazna atmosfera sprawiają, że każda uroczystość w restauracji zawsze pozostawia u naszych gości pozytywne odczucia. Powozownia mieści się na obszarze Centrum Hipodrom Wola w Poznaniu. Powozownia wyróżnia się przestronnym wyglądem. Ciekawą alternatywą dla klientów jest Mała Powozownia, perfekcyjna na nieduże uroczystości.

Bistroszyperska.pl

Bistro Szyperska to firma gastronomiczna, która dla swych klientów przygotowała niezwykle szeroką ofertę wspaniałych dania. Przytulne bistro proponuje ciekawe menu, pełne smacznych potraw. Bistro ma siedzibę w centrum Poznania, przy ulicy Szyperskiej 14 i czynne jest w godzinach 8:00-18:00 w dni robocze. Z usług bistra korzysta duże grono gości, których opinie można przeczytać na stronie internetowej.
Zjedz u nas zdrowy lunch

Obsługa barmańska Pro Bar

Obsługa barmańska na przyjęciu ślubnym, wieczorze panieńskim czy pokazach – to zlecenie dla Pro Baru. Kolorowe napoje serwowane przez Pro Bar oraz ich atrakcyjne ceny sprawiły, że firma staje się coraz szerzej kojarzona, a grupa jej klientów rośnie. Usługi firmy są kierowane szczególnie do klientów ze stolicy i okolic, ale Pro Bar pracuje na terenie całej Polski. Zachęcamy do zadawania pytań poprzez adres mailowy Krystosiak@onet.pl oraz pod numerem 509 176 162.
Wynajmij barmana

Subskrybuj Catering