Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Biura nieruchomości

Andrzej Olszewski Intacto

Firma Intacto funkcjonuje w sferze nadzorowania a także administrowania budynkami. Firma oferuje pełen zakres usług związanych z rozporządzaniem nieruchomościami, zapewniając fachowość, uczciwość i obowiązkowość. Działania przedsiębiorstwa INTACTO są dostępne dla zainteresowanych z Łodzi, Krakowa oraz Warszawy. Swoim kontrahentom oferuje także doradztwo w uzyskiwaniu środków z ubezpieczenia nieruchomości jak również finansowaniu remontów z kredytów bankowych. INTACTO , ul. Stępińska 22/30 lok. 304, 00-739 Warszawa

Qubika-rezydencje.pl

Firma Rezydencje Qubika poleca nowoczesne projekty obiektów użyteczności publicznej. Naszym atutem są prestiżowe pracownie architektoniczne mające światowe standardy ,jak i poważanie w branży. Qubika Development zarządza dodatkowo własnymi gruntami, usytuowanymi w stolicy Wielkopolski, na których może zbudować klientom wille. Qubika Development zachęca osoby zainteresowane do obejrzenia oryginalnych projektów w Internecie, jak również do kontaktu w biurze firmy.

qubika-rezydencje.pl

Firma Intacto

Szeroko pojęte administrowanie oraz kierowanie nieruchomościami może zaoferować firma INTACTO, która posiada swoje odziały w Krakowie, Warszawie i Łodzi. Grono stałych klientów przedsiębiorstwa stale wzrasta za sprawą fachowości wykonywanych działań oraz ich przystępnych cen. Przedsiębiorstwo Inacto działa w głównych miejscowościach Polski – powiecie krakowskim, Warszawie i Łodzi. W swojej propozycji przedsiębiorstwo posiada także usługi zachowania porządku i konserwacji powierzchni, które dostarcza, dzięki współpracy z firmami zewnętrznymi. INTACTO , ul. Piotrkowska 55 lok.

B.O.N. Rzeczoznawca majątkowy

Biuro Obsługi Nieruchomości Ryszarda i Marzeny Koczerskich znajduje się w Bydgoszczy i trudni się inwentaryzacją budynków. Posiadamy grupę zadowolonych klientów, dlatego że doskonale rozumiemy ich potrzeby, potrafimy elastycznie podejść do ustalenia terminu zrealizowania świadczenia, a także w czasie współpracy odpowiadamy na wszystkie pytania. Biuro Obsługi Nieruchomości znajduje się w Bydgoszczy, ale z jego propozycji korzystają także klienci z okolicznych miast.

Intacto administrowanie nieruchomościami

INTACTO to administrator, kooperująca ze spółdzielniami bloków mieszkalnych oraz nadzorująca pojedyncze budynki. Specjalizujemy się zarządzaniem bloków oraz współwłasnościami wraz z szeroko rozumianą obsługą w zakresie księgowości i podatków, a także udzielaniem porad i zagwarantowaniem czystego otoczenia. Usługi przedsiębiorstwa INTACTO są przeznaczone dla zainteresowanych z Łodzi, Krakowa oraz Warszawy. Namawiamy do sprawdzenia zakładki “osiągnięcia” na stronie www, która pozwoli Państwu na ocenę jakości naszych działań. INTACTO , ul. Szpitalna 7 lok. 2, 31-024 Kraków

Osiedle usługowo-mieszkaniowe Kropla Bałtyku

Kompleks mieszkań jest zadbanym osiedlem, na którym znajdują się budynki mieszkalne i lokale biznesowe. Kompleks mieszkalno-usługowy mieści się w Darłówku Wschodnim, a więc niedaleko Bałtyku. Naszym klientom zapewniamy lokale z przestronnym wnętrzem, w bliskim otoczeniu Parku Jan, idealne do wykorzystania całorocznego. Kluczowym atutem są okazyjne warunki cenowe, w tym fachowe konsultacje, podczas których wspólnie znajdziemy odpowiedź na powstałe pytania. Przed zakupem zachęcamy do osobistego odwiedzania nieruchomości.

Arche

Firma Arche z głównym oddziałem w Warszawie ma do zaoferowania kompleksowe usługi w branży deweloperskiej. W ciągu 20 lat spółka stworzyła wiele ciekawych projektów. Dzięki solidnej pracy otrzymała wiele wyróżnień. Spółka zapewnia swoje usługi na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z firmą za pośrednictwem telefonu: 0 22 319 80 80.
Wejdź na naszą stronę internetową

Agent Nieruchomości Norma-Bon

Spółka norma-bon.pl zajmuje się szeroko rozumianą obsługą biur. W ofercie spółki znaleźć można m.in. kosztorysowanie, projekty instalacji, nadzory budowlane, a także wyceny nieruchomości lokalowych. Jesteśmy obecni na rynku od dłuższego czasu, dzięki czemu cechuje nas długoletnie doświadczenie, zaś nasz personel posiada najlepsze wykształcenie. Bardzo ważnym atutem naszej firmy są uczciwe koszty zakupu oraz kompleksowe poradnictwo, dzięki któremu cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów. Tel.kom.

Biuro nieruchomości Abelard

Abelard to zajmujące się pośrednictwem sprzedaży nieruchomości i działa od 1995 r. Biuro trudni się w głównej mierze pośrednictwem w handlu nieruchomościami i oferuje pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Główna siedziba przedsiębiorstwa umieści się w Koszalinie przy ul. Dworcowej nr 1. Agencja zaprasza wszystkich chętnych z Polski , jak również z zagranicy do kontaktu telefonicznego i do odwiedzin w siedzibie przedsiębiorstwa.
Wejdź na stronę internetową - abelard.pl

Subskrybuj Biura nieruchomości