Wizytówka: 4zł, dożywotnio, płatność smsem

Adwokaci

Kancelaria Adwokacka DSP w Lublinie

Zlokalizowana w centrum Lublina Kancelaria Prawna DSP proponuje usługi w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego oraz budowlanego. Wykonujemy zlecenia dla firm oraz osób indywidualnych – mamy ogromną wiedzę i cały czas zwiększamy naszą ofertę. Oprócz tego specjalizuje się w reprezentowaniu klientów w sprawach związanych z wystąpieniami przed sądem i w sporach z GDDKiA, czy dotyczących zapłaty wynagrodzeń rękojmi za wady. Kompetentność, zindywidualizowane podejście do klienta i wysoka jakość usług to walory, które cechują Kancelarię Prawną na rodzimym rynku.

Kancelarie adwokackie Żórawski-Wach-Szuster

Biuro prawnicze Żurawski Szuster Wach znajduje się w stolicy Polski i oferuje usługi prawne m.in. w specjalizacji prawa budowlanego i postępowań odszkodowawczych. Obszar naszych działań to m.in. sprawy odszkodowawcze, prawo cywilne ,jak również prawo pracy. Nasze usługi wybierają zarówno klienci indywidualni jak i podmioty gospodarcze. Dzięki indywidualnemu podejściu do realizowanych zadań, fachowości, klarownym zasadom współpracy pozyskaliśmy bardzo wielu usatysfakcjonowanych klientów. Filia Kancelarii LEONCIN:, Teofile/Gać dz. 105, Telefon komórkowy: +48 602 321 251

Paweł Żywiecki prawnik

Kancelarie Adwokackie Pawła Żywieckiego świadczą działania w dziedzinie porad prawniczych dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Wymagane umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwalają na proponowanie doskonałej jakości prac, wprost dostosowanych do wszelkich wymagań klientów. Usługi firmy są skierowane zwłaszcza do klientów z Wielkopolski i Poznania. Praca prawnika opiera się na oddaniu, profesjonalizmowi i absolutnym zachowaniu tajemnicy.

Marcin Oźminkowski porady prawne

Wszystkie sprawy, które przekazują nam klienci są w pełni chronione. Kancelaria prawna - Adwokata Marcina Oźminkowskiego w Poznaniu specjalizuje się np. w prawie administracyjnym i podatkowym.
Mecenas oferuje pomoc prawną zarówno dla spółek, jak i kontrahentów indywidualnych. Ogromny wachlarz usług, indywidualne podejście jak i rzetelność to cechy, które ceni stale poszerzająca się grupa klientów adwokata Marcina Oźminkowskiego. Swoim klientom – ze stolicy Wielkopolski i okolic – mecenas może zaproponować usługi o najwyższym standardzie.

Żywiecki kancelaria prawna

Kancelaria prawnicza Mecenasa Żywieckiego oferuje fachowe porady prawne, których udziela na terenie Kościana i Poznania.
Zespół prawników udziela specjalistycznych porad prawnych, pisze i koryguje umowy , a także zajmuje się uzyskiwaniem decyzji administracyjnych. Zachęcamy do współpracy klientów z okolic Kościana, zapewniamy uczciwe podejście do najmniejszej sprawy ,a także szybkie doradztwo. Kancelaria prawna opiera swoją pracę o następujące zasady działania: lojalność, szybkość w działaniu oraz poufność.

Warszaw Kancelarie adwokacie Żórawski-Wach

Kancelaria Wach-Żórawski to fachowe konsultacje prawne dostarczane przez fachowców z potrzebną wiedzą i długoletnim doświadczeniem. Specjalnością kancelarii są odszkodowania oraz nieruchomości. Firma obsługuje zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych. Działania biura są adresowane do klientów z Warszawy i okolic. Zespół kancelarii to wyszkoleni radcy prawni, którzy starają się najlepiej doradzić kontrahentowi. Filia Kancelarii „LEONCIN”:, Teofile/Gać dz. 105, Telefon komórkowy: +48 602 321 251

Necel-adwokat.pl

Kancelaria adwokacka Katarzyny Necel trudni się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych oraz firm. Działalność kancelarii to sprawy m.in. z dziedziny prawa karnego oraz sprawy dotyczące odszkodowań łącznie ze ściąganiem wierzytelności także od podmiotów zagranicznych. Z usług kancelarii korzystają najczęściej klienci z Ostrowa k Poznania, Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Subskrybuj Adwokaci